Obrazki strony End of Days są hostowane na serwerze photobucket.com. Jeśli nie ładują się ona prawidłowo, najprawdopodobniej strona photobucket.com jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.
SzukajUżytkownicyGrupyStatystykiRejestracjaZaloguj się

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: zkajo
2009-04-19, 20:33
Dowódca
Autor Wiadomość
Norbin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-22, 20:59   

Wyniósł się. A co. Dobry norbin nie prosi się tam gdzie go nie chcą. I tam gdzie jest niebezpiecznie też.
- Dywerszyn... - powiedział sam do siebie starając się ukryć uśmiech gdy mijał innych orków. Nie ma to jak zatrucie żarcia. Morale to im od tego spadną. I stan liczbowy też. W miare jak dalej myślał uśmiech coraz bardziej na jego twarzy się odmalowywał. Spostrzegł to dopiero po chwili. - kurczę... - oddalił się śpiesznie z terenu koszar.
 
 
REKLAMA 
Plugawy nędznik

Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 583
Wysłany: 2009-04-14, 23:33   

 
 
Argon 
Plugawy nędznik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Argon
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 583
Wysłany: 2009-04-14, 23:33   

Argon, lekko kuśtykając jeszcze, powoli kierował sie w stronę budynku ozdobionego sztandarami. Pamietał jeszcze to miejsce, chociaż widać było po nim oznaki zniszczenia spowodowane oblężeniem. Starał sie na siebie nie zwracać uwagi, jednak ciagle bał się, że ktoś z wczorajszego dnia go rozpozna.

Człowiek w końcu dotarł do drzwi budynku, którego strzegli dwaj rośli strażnicy.
- Muszę natychmiast porozmawiać z dowódca. mam dla niego ważny raport ze zwiadu na południu.
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-04-14, 23:35   

Jeden ze strażników otworzył szeroko oczy:
-Ja cię znam! Byłeś w mojej jednostce! Argon tak? Właź, ale nie denerwuj go, ma dziś parszywy humor, a to odbija się na nas... Sam wiesz, brak rumu boli...
_________________
 
 
 
Argon 
Plugawy nędznik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Argon
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 583
Wysłany: 2009-04-14, 23:43   

- Tak, znam uczucie bólu bardzo dobrze...
Argon szybko wszedł do srodka. Przy szerokim stole obłożonym kilkoma papierami stał tyłem do drzwi dowódca, najwyraźniej czymś zajęty. Argon wiedział, ze go nie widzi, jednak zasalutował mu.
- Melduje się szeregowy Argon ze zwiadu straży miejskiej. Mam niepokojące informacje z pustyni w Kaldinji. Widziałem na własne oczy, jak w miejscu monumentu Vakrisa rozpościerało się sporych rozmiarów bagno, które według mnie najbardziej jest skoncentrowane w rejonie Morti. Obawia sie, panie generale, iż tamtejsza ludność moze być w niebezpieczeństwie...słyszałem niepokojące odgłosy...

Człowiek na chwilę przestał widzac, ze dowódca nadal stoi do niego tyłem. Argon jednak postanowił kontynuować:
- Melduję też, ze nie dostrzegłem świętego płomienia Angrogha...
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-04-14, 23:56   

Dowódca wbrew pozorom słyszał każde słowo które wypowiadał jego podopieczny.
-Witaj spowrotem. Ale, spójrz na to- rzekł po czym rzucił dużą księgę na stół. Argon podniósł ją, i poczuł miłą w dotyku skórzaną okładkę. Stare, pomyślał. Księga nie miała nic napisanego na okładce, lecz kiedy otworzył pismo, na pierwszej stronie widniał napis:

Księga zapomnienia


-To spis proroctw które udało mi się odebrać inkwizytorium. Troszkę się z tym namęczyłem. Tak czy inaczej, otwórz w rozdziale 5.

Argon otworzył więc księgę, a jego oczom ukazał się soczysty napis:

Święty płomień


Mężczyzna czytał księgę, a to co przeczytał napełniło go niepokojem. Księga mówiła, że gdy płomień zgaśnie, zgaśnie wszelka nadzieja. Konsekwencjami będą też umarli, którzy wstanął z grobów na pustyni. KAŻDY zmarły powstanie jako żywy trup.

-Wiesz już skąd pochodziły te odgłosy? To nieumarli oblegający Kaldinjskie miasta!
_________________
 
 
 
Argon 
Plugawy nędznik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Argon
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 583
Wysłany: 2009-04-15, 00:08   

- Na bogów! Cóż wiec mamy czynić? Da się jakoś na nowo rozpalić płomień?...Zaraz zaraz, jak to odebrał pan generał inkwizycji...ukrywała ta księgę?
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-04-15, 00:20   

-Tak, ukrywali ją... Mam jednak swoje sposoby. Teraz powierzam ją tobie, pilnuj jej jak oka w głowie. Stosunki pomiędzy nami rojalistami, gildią oraz inkwizycją pogarszają się... Obawiam się nawet wojny domowej. Dlatego księga ta nie ma PRAWA dostać się w ręce tych ludzi w za długich szatach ze śmiesznymi różdżkami. Przestudjuj ją u siebie w kwaterach. Co do samego płomienia, nie mam pojęcia. Księga nie mówi wiele, pozatym wiele stron zostało z niej wyrwanych. Podejrzewam że te właśnie strony zawierały instrukcję do ponownego rozpalenia ognia... Angroghu, miej nas w swej opiece...
_________________
 
 
 
Argon 
Plugawy nędznik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Argon
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 583
Wysłany: 2009-04-15, 00:26   

Argon zabrał księgę i szybko schował ją na dno swojego plecaka.
- Dlaczego wiec nie sprzeciwimy się inkwizycji? Nasz król ma przecież wieksza władzę niż byle klecha...
Argon zbliżył sie do dowódcy i zaczał mówić półszeptem:
- Panie generale, nie możemy pozwolić na to, aby niewinni obywatele byli mordowani bezkarnie na stosach. Widział pan generał wczorajszą masakrę na rynku? Musimy...musi pan im się jakoś przeciwstawić.
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-04-15, 00:38   

-Nie. MUSIMY WSPÓŁPRACOWAĆ z inkwizycją... wiem że to brzmi głupio i strasznie, ale nie mamy innego wyjścia. Gildia magów szykuje się do wojny, a my musimy się na nią przygotować. Sami, jako rojaliści nie damy rady mieczem uwojować magii. Inkwizytorzy znają przynajmniej magiczne zaklęcia... oraz mają generator astralny.
_________________
 
 
 
Argon 
Plugawy nędznik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Argon
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 583
Wysłany: 2009-04-15, 00:40   

- Ale czy to daje im pozwolenie na mord kilkuset niewinnych obywateli?....a cóż to za nowe cudo ten generator astralny? Nie brzmi zbyt przyjemnie.

Odpowiednik naszego reaktora jądrowego z czasów Czarnobyla
Nie pitol, nasz jest silniejszy xD
Ostatnio zmieniony przez zkajo 2009-04-15, 00:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-04-15, 00:47   

-Generatory astralne to ogromne skupiska energii magicznej. Niewiele mi o nich wiadomo, lecz wiem że potrafią być bardzo niebezpieczne. Wiem że jeśli taki zostanie zdetonowany, to całe żelazne góry zostaną zrównane z ziemią. Czemu ci idioci trzymają to tutaj, nie mam pojęcia, lecz wiem że nie jest to bezpieczne. Miasto jest i tak już zrujnowane, wojna domowa to ostatnia potrzebna nam rzecz...
_________________
 
 
 
Argon 
Plugawy nędznik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Argon
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 583
Wysłany: 2009-04-15, 00:52   

- Ja se chyba domyślam po co...Dobrze więc, przestudiuje tę księgę i postaram znaleźć w niej coś przydatnego. Jeszcze jakieś rozkazy?
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-04-15, 00:56   

-Za jakiś czas udasz się ponownie na pustynie, lecz to jeszcze nie teraz. Narazie masz czas wolny, aha, wypytaj w mieście o nijakiego Torga Brudga, to jeden z inkwizytorów, zniknął kilka dni temu, a za dużo wie. Trzeba go znaleźć... - powiedział patrząc się Argonowi prosto w oczy -Piękny wilk...- dodał -Zrobił niezłe zamieszanie wczoraj na placu, a ty masz na sobie krew dwóch kapłanów chłopcze - roześmiał się dowódca
_________________
 
 
 
Argon 
Plugawy nędznik



Dane w grze
Rasa: Człowiek
Miano: Argon
Pełna KP

 
Osiągnięcia, przewinienia: *Stara Gwardia*
Wiek: 35
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 583
Wysłany: 2009-04-15, 01:00   

Argon wytrzeszczył oczy ze zdziwienia, chociaż starał sie, by tego nie było widać.
- Hehe, taa, troche go poniosło. Młody-głupi, wie pan generał...Trupów nie żałuje, należało im sie za niewinne dzieci...
Mężczyzna szybko odwrócił się na piecie i wyszedł.
 
 
 
zkajo 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1245
Wysłany: 2009-04-15, 01:03   

Dowódca prawie że zalał się ze śmiechu. Zanim Argon wyszedł, ten złapał go za ramię i rzekł:

-Nie tak szybko, odpowiesz a to...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama


Głosując na stronę na poniższych toplistach wspomagasz jej rozwój ;)
Gry Wyobraźni - Strona o grach PBF Toplista-Gier Toplista gier rpg Głosuję na GRĘ !!! Ninja Gaiden PBF
© 2007-2009 for Artur "Władca Zła" Szpot
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14